Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żuk za betonem. Partycypacyjny model zarządzania miastem to pusty slogan

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2019 r. o 20:34 Powrót do artykułu
Moi znajomi lamentowali na Litewski, a teraz biegają tam z dziećmi podziwiać fontanny. Ile tu hipokrytów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk z Gorzkowa pod Krasnymstawem - kiedy wystawi pan swoją dupę pod ratuszem, żeby Lublinianie mogli w nią pana pocałować? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działanie na szkodę lokalnego środowiska jest niepatriotyczne. Miasto wojewódzkie powinno się rozwijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pytanie do fachowców. Znam trochę ustawę dot. studium - czy skoro nastąpiła zmiana w stosunku do ostatniego wyłożenia projektu to czy nie powinno być kolejnego wyłożenia?? Wg wszelkiej wiedzy tak, więc podanie tego na obrady rady miasta jest wg art. 101 naruszeniem procedury. Proszę o opinię osoby rozeznane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pytanie do fachowców. Znam trochę ustawę dot. studium - czy skoro nastąpiła zmiana w stosunku do ostatniego wyłożenia projektu to czy nie powinno być kolejnego wyłożenia?? Wg wszelkiej wiedzy tak, więc podanie tego na obrady rady miasta jest wg art. 101 naruszeniem procedury. Proszę o opinię osoby rozeznane
 Zgłoś to do prokuratury Ziobry. Na pewno ci pomogą. Chociaż pewnie odstoisz w kolejce bo banalny wypadek Szydłowej "badają" POnad dwa lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisanie o miejscu zamieszkania dewelopera i jego rodziny jest mocno niepokojące. Dlaczego gazeta nie reaguje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas studiów nie lubiłam Lublina, ale od kilku lat cenię sobie mieszkanie tutaj. Za kadencji obecnego prezydenta Lublin zyskał w moich oczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowe hasło dla Żuka... #betonemzaŻukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne groźby - skoro TBV brukuje tereny zielone innym, to chyba prezes tewgo geszeftu jest konsekwentny i też mieszka w zabudowanej na gęsto okolicy bez drzew itd.? Czy też może po prostu tylko innym niszczy sąsiedztwo? Żuk mieszka w Świdniku, więc ma gdzieś, jaka temperatura jest latem w Lublinie - biuro i samochód pewnie ma klimatyzowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jak *** się sprzedaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaję się (prawie anonimowo) - ta rafineria pod Filadelfią to była moja robota - próba generalna przed atakiem na TeBeWała… Chomiki pomścimy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję do Rady Miasta, aby budżet miejski w sposób pośredni poprzez umieszczanie ogłoszeń jak i bezpośredni, jak i przedsiębiorstwa komunalne w jakikolwiek sposób przestały wspierać Dziennik Wschodni. Jest to pismo, które zamiast obiektywnie informować mieszkańców Lublina o racjach wszystkich zainteresowanych stron, wyraźnie stanęło po jednej ze stron konfliktu uprawiając propagandę, posługując się półprawdami i niedomówieniami, strasząc mieszkańców Lublina. Prawda jest natomiast taka, że deweloper może zabudować górki w oparciu i o obowiązujący plan zagospodarowania jak i w oparciu o tzw. ustawę deweloperską. Nie jestem zwolennikiem zabudowy, ale twierdzę, że jedynym racjonalnym i uczciwym wyjściem jest odkupienie tego terenu przez miasto. Żaden obrońca górek, żaden członek ruchów miejskich, żaden bojownik o czyste powietrze w mieście nawet się nie zająknął o takiej możliwości, ani nie zadeklarował ani złotówki na wykup. Zadziwia mnie jeszcze jedna rzecz. Wielu działaczy owych ruchów związanych jest z lubelskim KOD-em oraz partią Razem - najbardziej komunistyczną wręcz lewacką w Polsce dostaje silne wsparcie od lubelskiego PiS. W związku z tym mam pytanie, czy centrala w Warszawie wie co tu wyrabiają lokalni działacze PiS wspierając neomarksistów? Jeżeli nie wie, to mam nadzieję, że szybko się dowie, wprowadzi zarząd komisaryczny i rozwiąże lubelskie struktury swojej partii, przeprowadzi weryfikację i nabór członków od podstaw. A jeżeli wie i nie reaguje, to znaczy, że wszystkie spory między PiS a neomarksistami to tylko taki pic, a faktycznie strategiczne cele jednych i drugich są takie same.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekoterroryści chcą zastraszyć radnych i prezydenta. Miejmy nadzieję, że nie poddadzą się tej prymitywnej manipulacji. Panie Prezydencie dobrze Pan wie że park na 80 ha za darmo i racjonalna zabudowa to rozsądne rozwiązanie. Normalni ludzie wierzą w Pana i radnych dla których rozwój Lublina jest priorytetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahahahah Ale ból dupy! :))))))) PO-wce się obesrali, że nie dali rady całej prasy lokalnej kupić i zblatować. Kurier przed referendum przypominał biuletyn informacyjny firmy TBV. Boli ich, że nie dali rady Dziennika i Wyborczej sprowadzić do tego samego poziomu? Żałosne! Nagle wielkie wątpliwości co rzemiosła dziennikarskiego - specjaliści się znaleźli. U kogo siedzicie w kieszeni "specjaliści"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze. Przypomnę że referendum nie było klęską prezydenta, tylko ruchów przecisnych deweloperowi. Zmobilizowali zaledwie kilka % mieszkańców. Ponad 90%nie poszło. Jest im obojętne. Nie wypowiadaj się pan za nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor naczelny Wiejak walcząc ze swoim właścicielem chce pokazać jaki z niego kozak. Psy szczekają karawana jedzie dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legitymuję się wykształceniem wyższym ze specjalizacją medialną na politologii UMCS, więc dziennikarstwo ani tajniki sztuki manipulowania społeczeństwem nie są mi obce. Znam teorię, nie praktykuję - miałem z tego wykłady. Jednak po przeczytaniu tego artykułu oniemiałem. Pn redaktor mocno przegiął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest natomiast taka, że deweloper może zabudować górki w oparciu i o obowiązujący plan zagospodarowania jak i w oparciu o tzw. ustawę deweloperską. Nie jestem zwolennikiem zabudowy, ale twierdzę, że jedynym racjonalnym i uczciwym wyjściem jest odkupienie tego terenu przez miasto. Żaden obrońca górek, żaden członek ruchów miejskich, żaden bojownik o czyste powietrze w mieście nawet się nie zająknął o takiej możliwości, ani nie zadeklarował ani złotówki na wykup.
Łżesz jak bura suka. Obrońcy wielokrotnie proponowali odkupienie terenu Górek Czechowskich przez miasto! Tylko druga strona nie była zainteresowana, bo jak urząd ma im zrobić dobrze, to po co się zadowalać mniejszą kwotą? Co do ustawy deweloperskiej, jesteś sędzią NSA, czy co? Jeszcze nie ma orzecznictwa ani glos do tej ustawy, a ty już wiesz niby jakie wyroki będą zapadać. Sędziowie nie wiedzą ale ty wiesz, co? Kłamiecie, kłamiecie, kłamiecie. Cały czas bez przerwy. Łgarz na łgarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze. Przypomnę że referendum nie było klęską prezydenta, tylko ruchów przecisnych deweloperowi. Zmobilizowali zaledwie kilka % mieszkańców. Ponad 90%nie poszło. Jest im obojętne. Nie wypowiadaj się pan za nich.
Ci co nie poszli oddali prawo głosu tym co poszli. Prosta piłka. Deweloper nie zmobilizował nawet tych kilku %, a w okręgach najbliższych rzekomego parku przegrał najmocniej. Czyli mieszkańcy nie są zainteresowani żadnym pseudo "parkiem" w zamian za beton na wysoczyznach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partycypacja co o za bełkot. Referendum było nieważne, więc o czym tu w ogóle jest rozmowa. Ludzie w wyborach zagłosowali na Żuka dając mu zielono światło do podejmowania za nich decyzji, wszelkich decyzji także tych niepopularnych dla mniejszości. Żałosne jest to przełożony dziennikarzy nie rozumie na czym polega demokracja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 38

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...